instructor

FAQ

Odpovědi na časté dotazy při online školení BOZP a PO.

Co vás zajímá Ptáte se a my odpovídáme

Neváhejte nám i kdykoliv napsat nebo zavolat.

Způsob školení BOZP a PO není právními předpisy stanoven, určuje ho zaměstnavatel. Online školení INSTRUCTOR bez problémů fungují už od roku 2002 a dnes je využívá více než 5tis. organizací a 750tis. zaměstnanců ročně.

Nastavení platformy (LMS) INSTRUCTOR, interaktivní online kurzy a odborná podpora od poradenské společnosti PREVENT garantují plnění legislativních požadavků při školení BOZP a PO.

INSTRUCTOR je jasná jednička na českém trhu. Vznikl jako první online školení svého druhu už v roce 2002 a dnes jej využívá více než 5.000 organizací.

S INSTRUCTOREM získáte:

 • ověřené smluvní garance a právní ochranu

 • špičkové technologie online vzdělávání

 • propracované a vždy aktuální online kurzy

 • spolehlivý servis - technickou i odbornou podporu

Jako leader trhu dlouhodobě táhneme vývoj a inovace v našem odvětví, čímž teprve inspirujeme naši konkurenci. S INSTRUCTOREM proto budete mít vždy před podobnými konkurenčními službami náskok.

Zákazníci, kteří online školení INSTRUCTOR využívají v rámci služby poradenství BOZP a PO, mají k nabízeným kurzům BOZP a PO vždy automaticky zpracovaný i doplňkový kurz se specifickými informacemi o BOZP a PO pro jejich pracoviště a pracovní podmínky.

Zákazníci, kteří využívají pouze online školení INSTRUCTOR a ostatní agendu BOZP a PO mají zajištěnu jinak (vlastními silami, jiným dodavatelem), mají v INSTRUCTORU možnost:

 • ZDARMA - Doplnit k seznámení zaměstnancům do INSTRUCTORA konkrétní informace k BOZP a PO (rizika, pokyny, interní dokumentaci BOZP a PO apod.).

 • ZA MALÝ POPLATEK - Nechat si zpracovat doplňkový kurz se specifiky BOZP a PO podle vzorové šablony, kterou nabízíme k dispozici.

INSTRUCTOR nabízí celou řadu nástrojů, které školení BOZP a PO zefektivňují, např.:

 • automatizovaná organizace školení
 • názorný interaktivní výklad problematiky

 • dostupnost související legislativy v aktuálním znění v kurzech
 • ověřování znalostí testem s nastavitelnými parametry 

 • záznamy o školení vč. elektronického podepisování (bezpapírová agenda)

 • volný přístup ke kurzům i po absolvování

 • dostupnost lektora 24/7 i po absolvování kurzu

 • informování o důležitých změnách legislativy mezi opakovacími školeními


INSTRUCTOR poskytuje vysokou právní ochranu:

 • smluvní garance (obsah, lektor, aktualizace, podpora)

 • průkaznost školení (logování uživatelů, doložitelný obsah, záznam průběhu školení)


Vzdělávací platforma (LMS), online kurzy i odborná podpora jsou poskytovány přímo poradenskou společností PREVENT.

Jednotlivá školení se provádí:

V INSTRUCTORU můžete provozovat i své vlastní kurzy na libovolná témata. Rádi Vám je buď sami vyrobíme nebo poradíme, jak to zvládnete jednoduše sami. 

Pokud  uvažujete o širším využití e-learningu, máme ještě platformu EDUNIO, která nabízí velmi široké možnosti pro online vzdělávání, informování a komunikaci se zaměstnanci.

INSTRUCTOR nabízí elektronické podepisování záznamů (certifikátů) o školení. Díky této funkci se zcela zbavíte náročného papírování (tisk, podepisování, odesílání, scanování) a šetříte přírodu.

Po absolvování kurzu je uživateli odeslán na e-mail odkaz pro elektronické podepsání záznamu na dotykovém zařízení nebo myší a ověřena jeho totožnost PINem. Podepsaný záznam se následně ukládá v administraci i uživatelské části LMS a lze jej kdykoliv v případě potřeby vytisknout.

Máme rádi spokojené zákazníky, takže si nás zejména personalisté často berou s sebou do nových působišť. Za věrnost rádi nabízíme zajímavé slevy.

Výhodnější podmínky lze získat i při navazování spolupráce s více subjekty najednou. Pokud máte kamarády, neváhejte je k nám přivést, spokojení budeme všichni :-)

Snažíme se pomáhát. Školy, domovy mládeže, pečovatelské domy, zdravotnická zařízení, dobročinné a neziskové organizace od nás dostávají dotované ceny.

Máte dotazy?Pomůžeme Vám sestavit školení podle vašich požadavků!

Kontaktujte naši podporu

Jsme tu pro Vás. Technická podpora a poradenství k online školením jsou Vám k dispozici e-mailem nonstop a v pracovní dny i telefonicky od 8.00 do 16.00 hodin.

Přejít na kontakty

Získejte více informací

Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám pomůžeme s optimálním nastavením online školení pro Vaše zaměstnance. Neváhejte a využijte našich bohatých zkušeností získaných poskytováním online školení více než 5.000 organizacím.

Chci více informací

Jana
Klientská podpora INSTRUCTOR

Jana