Přihlásit

Absolvovaných kurzů:
284 684 331 Blog

Jak probíhá školení BOZP a PO s INSTRUCTOREM

Správa školení

Organizaci školení BOZP a PO (hlídání termínů, pozvánky, testování a certifikaci) zajišťuje řídící vzdělávací systém (LMS) INSTRUCTOR. 

Na firemního správce školení (personalista nebo pod.) zbývá jen vkládání nových zaměstnanců, odstraňování odchozích a sledovaní přehledů a statistik školení.

Pokud máte vlastní LMS, ráci Vám nahrajeme naše kurzy do něho.

Nejvýhodnější řešení

Absolvování školení

Jednodušeji už to nejde. Zaměstnanci po obdržení e-mailové výzvy mohou studovat příslušné kurzy (Školení BOZP, Školení PO, Školení řidičů, První pomoc) online kdykoliv a kdekoliv, kde mají přístup na internet.

Na závěr  kurzu absolvují krátké ověření znalostí testem a v případě úspěchu získají certifikát s příslušnými náležitostmi, který si vytisknou, podepíší a odešlou na smluvené místo v organizaci. 

Časté dotazy

Podpora PREVENT

S INSTRUCTOREM získáváte nonstop 24/7 technickou a lektorskou podporu, aktualizační servis v případě změn legislativy, garance a poradenství k problematice školení BOZP a PO.

Veškerá podpora je zaměstnancům k dispozici po celou dobu užívání služby, tedy nejen v momentě plánovaných školení, ale i kdykoliv mimo ně. S INSTRUCTOREM Vám nic neunikne.

Výhody e-learningu

Rádi Vám poradíme

Jsme odborníci na online vzdělávání a vyvíjíme technologie, které Vám s ním pomohou. Kontaktujte nás