Přihlásit

Absolvovaných kurzů:
284 684 331 Blog

Časté dotazy

Proč bychom si měli vybrat právě INSTRUCTORA?

Protože je nejlepší. Jde o první a nejrozšířenější řešení online školení BOZP a PO v České republice provozované od roku 2002. Jeho vývoj a správa odráží nejen technologické zkušenosti, ale také bohatou zpětnou vazbu statisíců uživatelů. INSTRUCTOR nabízí garance, spolehlivost, flexibilitu a komfort. INSTRUCTOR je leadrem, proto ve všech ostatních řešeních na českém trhu najdete nepochybně inspiraci INSTRUCTOREM, nikde však celou jeho historii.

Jsou školení BOZP a PO zajišťovaná e-learningem v souladu s legislativou?

S INSTRUCTOREM určitě. V rámci poskytovaných služeb řešíme s každým zákazníkem i informování zaměstnanců o specifických a rizicích na pracovištích podle oboru a pracovních činností. INSTRUCTOR je v provozu bez jediné sankce už od roku 2002, využívá jej více než 3.000 organizací a bylo v něm absolvováno přes 2,5 milionu kurzů.

Jaké technické vybavení ke školení BOZP a PO INSTRUCTOREM potřebujeme?

Stačí Vám pouze připojení k internetu a běžný prohlížeč. Není třeba nic instalovat. 

Jaké nároky klade správa školení v INSTRUCTORU na personalistu?

Minimální. Veškerou organizaci školení (hlídání termínů, rozesílání pozvánek, upomínky, ověřování znalostí testem, tisk certifikátů, přehledy o školení ad.) zajišťuje automaticky řídící vzdělávací systém (LMS). Na personalistu zbývá pouze vkládání nových zaměstnanců a mazání uživatelských kont odchozích.

Kdo a jak spravuje data o zaměstnancích (nástupy/odchody)?

Data o zaměstnancích (příchody, odchody) spravuje tzv. administrátor (personalista nebo jiný pověřený zaměstnanec) prostřednictvím jednoduché online administrace. Je to v podstatě jediný „lidský“ úkol v organizaci školení. Kdyby se Vám i to zdálo hodně, rádi propojíme LMS INSTRUCTOR s Vaším personálním systémem, se kterým se pak data budou automaticky synchronizovat. 

Jaké technické znalosti potřebuje k absolvování školení BOZP a PO zaměstnanec?

Stačí umět ovládat internetový prohlížeč. Prostředí LMS i ovládání kurzů, testování a certifikace jsou velmi jednoduché a intuitivní. 

Jak dlouho trvá absolvovat jeden kurz?

Doba studia je individuální (průměrně cca 45 minut). Kurzy jsou víceúrovňové a každý si může zvolit vlastní cestu za poznáním. Někomu stačí základní povinné nosné informace, jiný si může chtít nastudovat i podrobná znění předpisů. 

Jaké poskytuje PREVENT garance?

Nabízíme široké smluvní garance vč. pojištění odpovědnosti za škody do výše 20 mil. Kč. PREVENT je v ČR jediným poskytovatelem podobných školení, který je vlastníkem, vývojářem i provozovatelem technologií a zároveň odborně způsobilým garantem obsahu školení. Školení e-learningem poskytujeme od roku 2002 bez jediné sankce ze strany státního dozoru. 

Lze upravit obsah kurzů BOZP a PO podle vlastních potřeb?

V INSTRUCTORU jde téměř všechno. Můžeme Vám kurzy upravit na míru nebo připravit Vaše zcela vlastní kurzy BOZP a PO podle Vámi dodaných podkladů. Rádi Vám vždy poradíme s nejlepším řešením, máme s tím bohaté zkušenosti.

Máme vlastní LMS a chtěli bychom tedy jen kurzy BOZP a PO bez LMS, je to možné?

Určitě ano, kurzy BOZP a PO dodáváme i do libovolných vlastních LMS zákazníků se SCORM či AICC komunikačním standardem. Případně je pro provoz konkrétního LMS vždy přizpůsobíme.

Doporučujeme

Cenově nejvýhodnější řešení s nejširšími službami a garancemi nabízí ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK.

Pokud jste Vaši otázku nenašli, zeptejte se pomocí formuláře